top of page

מי אתה קפה דיאמה? (Diamme)

עודכן: 3 בינו׳ 2022


בשנת 1927 רומיאו דוביני (Romeo Dubbini) ייסד את Diemme Industria Caffè Torrefatti בפדובה איטליה. כיום הנכדים ג'יאננדרה, בתפקיד הנשיא, ואחיו פדריקו דוביני (שהשתלט מאביהם ג'וליו בשנת 1997) מובילים את החברה. חברת Diemme ביססה את צמיחתה על התשוקה לעולם הקפה ועל מחקר אינטנסיבי, עד להפצה רחבה באיכות גבוהה ביותר מ -40 מדינות ברחבי העולם.

כיום משימת החברה היא ליצור תרבות קפה. תרבות העשויה ממיטב הקפה המעובד והכלים הנכונים לעבדו. זמן הקפה הופך לחוויה - לחיות עם איכות.


חזון החברה - חברת Diemme מדריכה אנשי מקצוע וגם אנשי צוות לצורך היכרות מעמיקה עם עולם הקפה. על ידי כך היא מקדמת דיאלוג ושיתוף בין מפיצים, קולים, בריסטות וחובבים. החברה מפיצה ומממשת את הרעיון של "קפטריה" מפותחת, הממקדת את תשומת הלב בקפה מעולה ובשינויים שנעשו להכנה ולהנאה ממנו.

ארבעה ערכי ליבה שהחברה משקיע בהם:

  1. תשוקה - אהבה לעולם הקפה

  2. מחקר - כדי להבין מהם המגמות והחידושים בשוק העולמי, החברה שואפת למצוינות

  3. שקיפות - יחס ופתיחות כלפי השותפים, כלפי הצרכנים וכל בעלי העניין, המתבטא הן בקבלת הפנים במשרדים שלנו והן בתוויות המוצרים.

  4. מקצועיות - מבחינתנו: כבוד לקפה, הסביבה בה הוא מעובד והחקלאים עצמם. המחויבות להבטיח את האיכות הגבוהה ואמינות השירות לשותפים ולכל חובבי הקפה.


בשנת 2009 בנתה החברה מטה חדש שהעלה את הייצור לרמה חדשה. מלבד ממגורה עם קיבולת של 2,500 קוב פולי קפה ירוקים, החברה יישמה טכנולוגיה חדשנית כדי להבטיח את טוהר חומרי הגלם, עם שיטת קליית אינדוקציה בגז שהוצגה באותה השנה. כתוצאה מכך, Caffè Diemme מייצר כעת יותר משלושה מיליון קילו קפה מדי שנה. חדר הטעימות החדש הפך למרכז העניינים. כאן הצוות בוחר פולים חדשים ויוצר תערובות חדשות. כל הפולים הירוקים עוברים תהליך מיטוב שנמשך 8-9 חודשים. קליית כל סוג פול בצורה מושלמת, המותג מדגיש את פרופיל הארומה המובהק של הקפה.

החברה הרחיבה את מחקריה למוצרי קפה איכותיים ומשלימים, כמו קפה שעורה וג'ינסנג, סוכר, מבחר חליטות ותה צמחים, מגוון ביסקוויטים ומעדני שוקולד. כדי להפוך את חווית הקפה למיוחדת וכדי להיות יותר מרתקת ולהיות חלק משוק מתפתח, Diemme פיתחה גם מגוון אביזרים לאזור הקפיטריה, אביזרים וציוד טכני חדשני ביותר, כדי לתמוך במקצועיות הבריסטה.

החברה הקימה את האקדמיה Diemme, המרחב הפיזי המניע את התרבות השקופה של הקפה בקרב הדורות החדשים וקונדיטורים, בפיתוח והכשרה שנעה בין קורסי קפה תיאורטיים ומעשיים לקורסי טעימות בהתאמה אישית עבור שותפים לאומיים ובינלאומיים. החברה גם בנתה גם רשת קפיטריות של זכיינות תחת המותג Caffè Diemme Attitude Italian, במקומות אלו יכלה החברה לבטא בו זמנית את התשוקה לקפה, את חווית קבלת הפנים של אוהבי הקפה ואת תשומת הלב המתמדת לתרבות אוכל טוב.

מקווה שנהניתם והשכלתם, באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון פולי קפה היישר מהמפעל בפאדובה של קפה דיאמה.220 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page